Nabídka praxe studentům středních a vysokých škol s chemickým zaměřením

  • pozice: laborant v oddělení analytických služeb (pro studenti středních škol)
  • pozice: asistent ve výzkumu (pro studenty vysokých škol)

Kontakt:

Ing. Eva Stoupová, personalista
Tel: +420 477 162 064
E-mail: stoupova@cssas.cz

Program pro absolventy vysokých škol

Aktuálně nabízená pozice pro absolventy:
Absolvent Technického servisu oddělení výzkumu pryskyřic

V roce 2011 byl ve společnosti zaveden program pro čerstvé absolventy vysokých škol s chemickým zaměřením, který je součástí personální politiky firmy a navazuje na dlouholetou tradici úspěchů Spolku na poli výzkumu a vývoje. Mladí absolventi nastupují na asistentské pozice do jednoho ze dvou oddělení výzkumu a vývoje. Všichni absolventi mají svého mentora, senior manažera, který aktivně podporuje jejich odborný a kariérní růst. Po ročním působení ve výzkumu čeká každého absolventa hodnocení vlastní práce, na níž závisí jeho další působení ve firmě. Úspěšným absolventům programu jsou nabízeny pracovní pozice především ve výzkumu, výrobních provozech a analytických laboratořích.

Cílem absolventského programu je zkvalitnit a zavést ve společnosti systém nástupnictví tak, aby jeho účastníci mohli do několika let od nástupu do zaměstnání zastávat samostatnou, seniorskou pozici.

Podrobné informace o absolventském programu zde

Máte zájem získat praktické pracovní zkušenosti a svou kariéru nastartovat v naší společnosti? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na níže uvedené kontakty.

Kontakt:

Bc. Jana Hlávková, personalista
Tel: +420 477 163 107
E -mail: hlavkova@spolchemie.cz

Petra Rollingerová, personalista
Tel: +420 477 162 270
E-mail: rollingerova@spolchemie.cz